درآمدی بر تاریخ طراحی مبلمان دنیا از ۱۸۸۰ تا ۱۹۸۰

درآمدی بر تاریخ طراحی مبلمان دنیا از ۱۸۸۰ تا ۱۹۸۰

طراحی مبلمان از میانه های قرن نوزدهم، به دنبال صنعتی شدن جوامع و همزمان با شکل گیری تدریجی تخصص طراحی صنعتی، شاهد رویکردها و نگرش های بسیار متفاوت تری نسبت به آن چه که در سده های قبل از آن تجربه شده بود، می باشد. نمونه های شاخص طراحی مبلمان به جای مانده از این دوران حاوی اطلاعات ارزشمندی از گرایش های اجتماعی وسبک زندگی از یکسو و خط مشی های به کار گرفته شده توسط طراحان و یا شرکت های تولیدی از سوی دیگر می باشند. آن چه که در ادامه ارائه شده، ترجمه بروشور نمایشگاهی است که اختصاص به نمایش بیش از صد اثر شاخص طراحی مبلمان دنیا بین سال های ۱۸۸۰ تا ۱۹۸۰ میلادی دارد که در شهر میلان ایتالیا برگزار شده است و بصورت مختصر، تاریخ طراحی مبلمان را در بازه اشاره شده، بررسی می کند.

 

درآمدی بر تاریخ طراحی مبلمان دنیا از ۱۸۸۰ تا ۱۹۸۰ - اخبار گروه صنعتی مبلمان باتیس

 

منبع : انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون

 


 

درباره ی گروه صنعتی مبلمان باتیس (گونش پیشرو صنعت)

صنعت چوب که با قدمت تاریخ بشر از انسان بدوی با انسان مدرن همگام با قافله تمدن بشری طی طریق کرد.امروز با گذشت هزاران سال پررنگ تر از ازگذشته جایگاه اصیل خود را دربدنه اقتصاد مدرن جهان حفظ کرده است شرکت صنایع چوبی باتیس در راستای گسترش تولید ملی کشور در سال1380 درفضایی بالغ بر 4000 متر تاسیس و به بهره برداری رسید . این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و متعهد و همچنین ماشین آلات وتکنولوژی روز دنیا  در زمینه تولید مبلمان خانگی میز وصندلی جلو مبل و عسلی  وکنسول و میزTVسرویس خواب فعالیت دارد. مجموعه باتیس براین استوار است که امروزه مشتریان  ما خرید خود را با آگاهی کامل و درک درست از محصول و برند انجام می دهند پس مانیز هدفمند بدنبال تولید محصولاتی در خور و شایسته نام میهن عزیز و هموطنان گرامی خود هستیم.

شعار اصلی باتیس کیفیت و مشتری مداری می باشد . استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب و استاندارد و همچنین دو سال ضمانت تمام محصولات و عمری خدمات پس از فروش بخشی از وظایف اصلی مجموعه باتیس می باشد. حمایت از مشتریان وفادار و توسعه شعبات در سراسر کشور به منظور ایجاد دسترسی تمام مشتریان  به محصولات باتیس آرمان و هدف اصلی ماست .به یاری خداوند متعال به این علم دست خواهیم یافت .