اصول چیدمان مبلمان تک به همراه تعریف کاربری آنها در دکوراسیون خانه

اصول چیدمان مبلمان تک به همراه تعریف کاربری آنها در دکوراسیون خانه

چشم های آدمی به گونه ای ناخودآگاه در پی همانندسازی است. همان هنگام که پیرامون خود را می بیند گویی سامانه همانندیابی خود را نیز به کار می اندازد تا از این راه در میان تکه های بزرگ یا کوچک، تیره یا روشن، ایستاده یا تخت، ساده یا پیچیده، رنگ دار یا بی رنگ و . . . بهانه هایی را برای گروه بندی چیزها در دسته های همانند بیابد.آفرینش «هارمونی » در چیدمان و دکوراسیون فضاهای داخلی با خود آرامش را
به همراه می آورد و گاه از دل نظمی که آفریده و یا گاه از راه بی نظمی های خودخواسته و به اندازه، هوش و دلربایی و چشم نوازی را در بیننده می آزماید.
ندا مکرمی، دانش آموخته کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و طراح و مشاور در صنعت مبلمان کشور می کوشد تا شیوه های دستیابی به هارمونی های «تأکید » محور یا بر پایه «تضاد » در فرم و اندازه را با ابزار «مبل تک » در گروه مبلمان خانگی و فضاهای وابسته به آن بررسی و با نوشتاری کوتاه برای هر یک، فراگیری این روش را آسان تر کند.

 

اصول چیدمان مبلمان تک به همراه تعریف کاربری آنها در دکوراسیون خانه - اخبار گروه صنعتی مبلمان باتیس

 

منبع : انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون

 


 

درباره ی گروه صنعتی مبلمان باتیس (گونش پیشرو صنعت)

صنعت چوب که با قدمت تاریخ بشر از انسان بدوی با انسان مدرن همگام با قافله تمدن بشری طی طریق کرد.امروز با گذشت هزاران سال پررنگ تر از ازگذشته جایگاه اصیل خود را دربدنه اقتصاد مدرن جهان حفظ کرده است شرکت صنایع چوبی باتیس در راستای گسترش تولید ملی کشور در سال1380 درفضایی بالغ بر 4000 متر تاسیس و به بهره برداری رسید . این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و متعهد و همچنین ماشین آلات وتکنولوژی روز دنیا  در زمینه تولید مبلمان خانگی میز وصندلی جلو مبل و عسلی  وکنسول و میزTVسرویس خواب فعالیت دارد. مجموعه باتیس براین استوار است که امروزه مشتریان  ما خرید خود را با آگاهی کامل و درک درست از محصول و برند انجام می دهند پس مانیز هدفمند بدنبال تولید محصولاتی در خور و شایسته نام میهن عزیز و هموطنان گرامی خود هستیم.

شعار اصلی باتیس کیفیت و مشتری مداری می باشد . استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب و استاندارد و همچنین دو سال ضمانت تمام محصولات و عمری خدمات پس از فروش بخشی از وظایف اصلی مجموعه باتیس می باشد. حمایت از مشتریان وفادار و توسعه شعبات در سراسر کشور به منظور ایجاد دسترسی تمام مشتریان  به محصولات باتیس آرمان و هدف اصلی ماست .به یاری خداوند متعال به این علم دست خواهیم یافت .