مبل آسپندوز

مبل آسپندوز

محصول زیبا و کالکشن کامل مجموعه باتیس شامل ست 7 نفره 3+2+1+1 به ابعاد:

یک نفره 103*95*80

دونفره 190*95*80

سه نفره 235*95*80

پایه های متفاوت زاویه دار و استحکام بالا،چوبهای طرح دار روی دسته کاناپه ها و دوختهای زیبای این محصول مجموعه کامل و استحکام بالا،چوبهای طرح دار روی دسته کاناپه ها و دوختهای زیبای این محصول تفاوتی بسیار نسبت به مدلهای موجود ایجاد کرده است.

این محصول مجموعه کامل شامل مبل ،میز نهارخوری ،صندلی،جلو مبلی و عسلی ،سرویس خواب ،کنسول و میزtv می باشد.

 

تصاویر مبل آسپندوز

 


گروه صنعتی مبلمان باتیس (گونش پیشرو صنعت)

صنعت چوب که با قدمت تاریخ بشر از انسان بدوی با انسان مدرن همگام با قافله تمدن بشری طی طریق کرد.امروز با گذشت هزاران سال پررنگ تر از ازگذشته جایگاه اصیل خود را دربدنه اقتصاد مدرن جهان حفظ کرده است شرکت صنایع چوبی باتیس در راستای گسترش تولید ملی کشور در سال1380 درفضایی بالغ بر 4000 متر تاسیس و به بهره برداری رسید . این مجموعه با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و متعهد و همچنین ماشین آلات وتکنولوژی روز دنیا  در زمینه تولید مبلمان خانگی میز وصندلی جلو مبل و عسلی  وکنسول و میزTVسرویس خواب فعالیت دارد. مجموعه باتیس براین استوار است که امروزه مشتریان  ما خرید خود را با آگاهی کامل و درک درست از محصول و برند انجام می دهند پس مانیز هدفمند بدنبال تولید محصولاتی در خور و شایسته نام میهن عزیز و هموطنان گرامی خود هستیم.

شعار اصلی باتیس کیفیت و مشتری مداری می باشد . استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب و استاندارد و همچنین دو سال ضمانت تمام محصولات و عمری خدمات پس از فروش بخشی از وظایف اصلی مجموعه باتیس می باشد. حمایت از مشتریان وفادار و توسعه شعبات در سراسر کشور به منظور ایجاد دسترسی تمام مشتریان  به محصولات باتیس آرمان و هدف اصلی ماست .به یاری خداوند متعال به این علم دست خواهیم یافت .